Gizlilik Politikası

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Bizimle paylaşacağınız tüm bilgileriniz, hizmet kalitesi ve güvencesi altındadır. BOM E-TEAM, müşterilerinin verilerini büyük bir titizlik ve gizlilik içinde korumaktadır.

www.bometeam.com müşterilerden aldığı kişisel bilgilerin (isim, adres, e-mail, telefon, faks, alışveriş listesi gibi bilgileri) gizliliği konusunda, müşterilerimizin bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir şahıs, kurum ve kuruluş ile söz konusu bilgilerin paylaşılmayacağını taahhüt eder.

Sitemizi sadece gezmek istiyorsanız herhangi bir kişisel bilginizi bizimle paylaşmak zorunda değilsiniz.Ancak bazı hizmetlerimizden sizi haberdar edebilmek için sitemizde bulunan formda yer alan bilgilerin doldurulması zorunludur. Bu bilgileri almak için girdiğinizbilgi v adreler sistemimizde saklanmaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız bilgilerin tamamının ve www.bometeam.com sistem altyapısını ve internet sunumlarının en yüksek güvenlik seviyesinde korunması amacıyla GLOBALSIGN güvenlik programı kullanılmaktadır.